Ana Sayfa Cilt Bakımı Lazer ile Tüy Sarartma Sağlıklı mı?

Lazer ile Tüy Sarartma Sağlıklı mı?

İstenmeyen tüylerin giderilebilmesine yönelik olarak kullanılabilecek başarılı yöntemler arasında lazer uygulaması geliyor. Tüylerin alınması beraberinde yeniden çıkmalarını sağladığı gibi tüy sarartma olumsuz sonuçların oluşmasını engeller şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Lazer ile tüy sarartmanın aktif olarak günümüzdeki teknoloji sayesinde uygulanabilir durumda olmasıyla zararsız şekilde tercih edilebilmesi mümkündür.

Lazer ile tüy sarartma işlemi için doktor kontrolünün gerçekleştirilmesinin ardından işlem yapılabilmektedir. Cilt yapısının uygunluğa sahip olması durumunda zararsız şekilde işlemin tamamlanabilmesi olanağı söz konusudur. Uygunluk durumuna sahip olanlar için lazerle tüy sarartma gerçekleştirilerek başarılı sonuçların elde edilebilmesi avantajı kendini ilk işlemden itibaren göstermektedir.

Lazerle Tüy Sarartma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tüy sarartmanın lazerle gerçekleştirilmesi belirli aşamalar sonrasında gerçekleştirilebilir durumdadır. İşlem adımlarının takip edilerek sonuca ulaşabilmek son derece fark yaratan sonuçların bulunabilmesinde etkin durumda olur.

  • İlk işlem olarak tüy sarartma yapılacak olan bölge uyuşturulur
  • Uyuşturulan bölgenin üzerinden lazerle geçilerek uygulama yapılır
  • İki seans olarak işlem devam ettirilir

Lazerle tüy sarartma işlemi sonrasında herhangi bir acı ve ağrı gibi his yaşanmaz. Herkes için başarılı sonuçların alınabilmesine olanak sağlayan bir yöntem olarak ön plana çıkar.

Uygulama sonrasında Güneş ışığından korunmak önemlidir. Tüylerin sarartılması aşamasında lazerden faydalanıyor olması herhangi bir sağlıksız durumun yaşanmasına etki etmez.

Korumalı şekilde işlem gerçekleştirilmesi fark yaratan en önemli detayların başında gelmektedir. Lazerli uygulamalar sonrasında alınan başarılı sonuç diğer yöntemlerden farklı olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here